Deluxe İki Kişilik

Standart Odalar

Deluxe Aile Odaları

Tüm Odalarımızda ki İmkanlar

Standart odalarımız bahçe manzaralı olup iki yetişkin 6 yaşa kadar bir çocuk konaklayabilmektedir (ek yatak ile) standart odamız ekonomik olup 17 metrekare büyüklüğündedir.

Deluxe aile odalarımız bahçe, havuz ve deniz manzaralıdır. Odalarımızda üç, dört(ranza) ve beş(ranza) kişi konaklayabilmektedir. Oda büyüklüğümüz 27 metre karedir.

Süit Oda

Süit odamız müstakil olup denize 0 konumdadır. Süit iki ayrı odadan oluşmakta ve beş kişiye kadar rahat bir konaklama sağlamaktadır. Her iki odasında da klima ve televizyon bulunmakta olup, geniş aileler için ferah ve lüks bir tatil sunmaktayız.

Odalarımız da standart olarak sunduğumuz split klima, uydu yayını, lcd tv ve mini buzdolabı bulunmaktadır. Banyo malzemesi olarakta; havlular, terlik, duş jeli, şampuan, sıvı sabun ve fön makinası mevcuttur. Ayrıca siz değerli misafirlerimiz için minibarlarda su,soda, çay ve nescafe ikramlarımız olmakla birlikte, özel günleri için tesisimizi tercih etmiş değerli misafirlerimize farklı sürprizlerle odalarımızda karşılamaktayız.

Deluxe iki kişilik odalarımız bahçe, havuz ve deniz manzaralı olup maksimim 2 yetişkin 1 çocuk (6 yaşa kadar ek yatak ile) konaklayabilmektedir. Odamız 22 metrekare büyüklüğündedir.

gallery/suit1