Açık Büfe Kahvaltımız

Açık Büfe Akşam Yemeği

Tamamı organik olan kahvaltımızda; yöresel zeytin, peynir, et ve süt ürünleriyle 1 dönüm ekili tarım alanımızda kendi domates, salatalık, biber, roka ve maydonuzumuzu üretmekteyiz dilerseniz bahçemizden kendiniz toplayabilirsiniz. 

 

Siz değerli misafirlerimizin tatil gününe verimli ve en güzel şekilde başlaması için en az 50 çeşitten oluşan açık büfe kahvaltımız da günlük ve taze ürünler kullanıyor hem damak tadınıza hem de sağlığınıza önem veriyoruz.

Yine açık büfe olarak sunduğumuz akşam yemeklerimizde, bahçede barbekü üzerinde steak et ve makarna şovunda sizin seçeceğiniz dünya mutfağı soslarıyla hazırlanan makarnalarınızı alabilirsiniz ve tabiki büfemizde mezelerimiz, tatlılarımız, zeytinyağlılarımız ve sıcak yemeklerimizde bulunmaktadır.

gallery/yemek anaresim

Cafe-Bistro-Bar

Tesis bünyemizde bulunan Palm Bistro Bar kapılarını öğlen 12:00 de açıp gece 02:00 de kapatmaktadır. Özenle hazırladığımız mekanımızda değerli misafirlerimiz ara öğünlerinde en kaliteli ürünleri kullandığımız fast food menülerimizden faydalanabilir.

 

Saat 21:00 da kapılarını açtığımız canlı müzik barımızda alkollü ve alkolsüz içecek seneçekleriyle birlikte gecenin keyfini sürdürebilirler.